Jdi na obsah Jdi na menu
 


Princip speed datingu

 

 

Princip speed datingu je jednoduchý. 5-10 žen a 5-10 mužů se sejde, obvykle v nějakém příjemném klubovém, kavárenském nebo restauračním zařízení. Ženy sedí u jednotlivých stolků a muži se u nich postupně střídají. Každé setkání trvá 5-7 minut, což je dostatečný časový prostor na vytvoření prvního dojmu, na to abyste viděli jaké váš protějšek používá gesta, jaký má úsměv, způsob řeči, jestli vaše konverzace, takzvaně odsejpá nebo naopak drhne.

Celý večer organizuje moderátor, který současně zodpovídá vaše eventuelní dotazy. V průběhu večera si každý účastník dělá poznámky do připraveného formuláře, ve kterém poznamená, který protějšek mu imponuje a s kterým by se rád sešel. Na konci večera formuláře odevzdáte a nejpozději do druhého dne dostanete e-mailem kontakt na protějšek nebo na protějšky, s kterými jste měli shodu. Tímto zábavným způsobem můžete najít nejen nového partnera, ale třeba i jen nového kamaráda.

To závisí jen na vás. 

Celý večer je zcela anonymní. Účastníci vystupují jen pod křestními jmény, přezdívkami nebo čísly. V případě, že se vám nikdo z účastněných protějšků nelíbí, tak jednoduše nikoho neoznačíte a při příštím večeru budete mít 10% slevu. V každém případě si užijete příjemný a zábavný večer.

Speed dating je nejen efektivní způsob seznamování, ale je to i hra, která každého uchvátí. Počáteční ostych je obyčejně brzo překonán. Všichni účastníci jsou na stejné lodi, navíc osobní setkání je mnohem efektivnější než několika měsíční mailování nebo chatování. Šetří to čas a rozhodně je to zábavnější.

Pojďte do toho s námi!

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Mail listArchiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 3226
Měsíc: 392
Den: 11